GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Urnor 11424128
nr 1142 4128
Urnor
2 st, mässing, höjd: 15 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 november 2017
kl 20:04:17
2/11 19:14:06
6/11 14:38:07
Mässing